Tilbake til alle rapporter

Rester etter veiarbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ingolf Zeiner Petersen 22:23, tir. 16 august 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Inderøy 1 minutt senere

Det er flere hull som har dukket opp i dette krysset i senere tid.
Siden byggingen i området nå er ferdig er det kanskje på tide med asfaltering også?

Takk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullene er nå tettet.
    Kudos for rask respons!

    Sendt inn av Ingolf Zeiner Petersen 20:53, fre. 19 august 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter