Tilbake til alle rapporter

Nytt grustak?

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 22:51, tir. 16 august 2011

Sendt til Vefsn 4 minutter senere

Grus og asfaltrester depondert på kommunal parkeringsplass. Her ble ett bilvrak fjernet for å rydde opp og gjøre det fint. Nå har 'noen' rota det tiligjen.. (Bak Coop Mega, i svingen før bakken opp breimovegen)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter