Tilbake til alle rapporter

Tilgrisa av lastebilkøyring

Rapportert i kategorien Forsøpling av Arne.G.Melle.6150 Ørsta 12:54, tir. 8 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Ørsta 1 minutt senere

Lastebilar dumpar overskottsmasse fleire stader ved melsvegen,rotar forferdeleg på sjølve vegen.Held for stor fart.Kvar skal skuleungane gå på den smale vegen?Ingen gangveg.Kommunen må tilby drosje til og frå skule!50% av alle trafikkulukker er lastebiler innblanda.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter