Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:23, søn. 28 august 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Manglande belysning i ei gatelykt siste året. Fint å fått det no når høstmørkret kjem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:56, søn. 25 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:53, søn. 23 oktober 2011

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:01, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter