Tilbake til alle rapporter

Manglende grøft

Publisert av Alf M Kolloen 14:18, fre. 2 september 2011

Sendt til Lillehammer og Oppland 1 minutt senere

Etter en masse nedbør i sommer, har det samlet seg jord, grus, som har fritt løp nedover Sundgata. Dette har nå gjennom lang tid grodd til og vannet har ikke avløp, slik at det blir stående store mengder utenfor Sundgt 1A. Det anbefales at gravemaskin graver opp igjen grøften fra betongkanten og sørover mot bommen,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:43, fre. 30 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:51, man. 31 oktober 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter