Tilbake til alle rapporter

Trær og busker tar nesten hele fortauet

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Roar Berge 14:48, fre. 9 september 2011

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Hekk og busker har vokst ut og tatt mesteparten av fortauet, dette er en skolevei for mange barn ved Smeaheia skole og kan være en fare for barn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:42, fre. 7 oktober 2011

  • Ok

    Sendt inn av Øystein 21:13, lør. 20 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter