Tilbake til alle rapporter

Dyp grøft ved gangfelt.

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei anonymt 17:30, lør. 10 september 2011

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Setning etter tidligere grøft

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:33, tir. 11 oktober 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:31, tir. 8 november 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:54, man. 19 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:38, man. 16 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:35, man. 13 februar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:02, man. 12 mars 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:33, ons. 11 april 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, ons. 9 mai 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:12, ons. 6 juni 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:27, man. 16 juli 2012

  • Landskronaveien er full av hull, og ble nominert til Romerikes verste vei. Skedsmo kommune ser ut til å neglisjere vedlikehold av sine veier!

    Publisert anonymt 13:27, man. 16 juli 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:35, man. 13 august 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:34, man. 10 september 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:16, lør. 20 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter