Tilbake til alle rapporter

Kantstein mangler

Rapportert anonymt 11:02, søn. 11 september 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Østfold og Halden 27 minutter senere

Ved Våkemark nr 2, så mangler kantstein langs veien der det i vinter 2010 ble gjort gravearbeider med kloakk.

Veien ble utbedret sommern 2011, men kantstein mangler enda. Både gårdsplassen på nedsiden lider av dette, samt gresset i nr 2.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:37, søn. 9 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter