Tilbake til alle rapporter

Torvmosløyfa, 4640 Søgne

Publisert av Lise Akselsen 10:49, man. 12 september 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Vest-Agder og Søgne 1 minutt senere

Mangler dumper i veien,slik at bilene senker farten. Slik forholdene er i dag, kjører bilene langt over fartsgrensen, det er mye anleggstrafikk i området. Dette har vi bedt om flere ganger, både privatpersoner og gjennom velforening, men ingenting skjer. Må det virkelig en ulykke til før ansvarshavende på dette området ser at fartsdumper virkelig er høist nødvendig? Håper på et snarlig svar på la@powermail.no MvH Lise Akselsen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen om problemet er videresendt til Ingeniørvesenet i Søgne kommune.

    Mvh

    Servicetorget, Søgne kommune

    Publisert anonymt 11:50, man. 12 september 2011

  • Meldingen om problemet er videresendt til Ingeniørvesenet i Søgne kommune.

    Mvh

    Servicetorget, Søgne kommune

    Publisert anonymt 11:52, man. 12 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:58, man. 10 oktober 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter