Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelykter

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:41, man. 12 september 2011

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mørke gatelykter langs Trondheimsveien i dumpa ved krysset mot Prost Stabels vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:20, tir. 11 oktober 2011

  • Fremdeles mørkt! Nå også i større deler av Trondheimsveien nedover mot Kjeller. Følger i spenning med på utviklingen.

    Publisert anonymt 17:20, tir. 11 oktober 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:21, tor. 10 november 2011, markert som fikset

  • Fremdeles mørkt i deler av Brånåsdalen

    Publisert anonymt 11:47, tor. 29 desember 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter