Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:34, fre. 16 september 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Meldal 1 minutt senere

Mangler lys i gatelykt på parkeringsplassen til Bakklandet omsorgsenter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 2 hull er kommet tilbake iTors veg, i den samme gammle kabelgaten, ca 50 meter fra krysset mellom Tors veg og Utleirveien. Dessuten er det kommet et stort hull i samme Tors veg like nedenfor 3dje fartshump, på venstre side når man kjører nedover Tors veg.

    Sendt inn av Randi Juul 12:34, ons. 28 september 2011

  • Nyasfaltering av kabelgrøfte / huller i Tors veg utført 04.10.11.

    Sendt inn av Randi Juul 15:34, ons. 5 oktober 2011, markert som fikset

  • Mangler fortsatt lys i gatelykt på parkeringsplass på bakklandet omsorgsenter.

    Sendt inn av odd arne arntzen 10:08, fre. 28 oktober 2011, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter