Tilbake til alle rapporter

Mørk gangtunnell

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:34, ons. 21 september 2011

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mørk gangtunnell ved Shell - har vært slik i flere måneder!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Merkelig - eter snart 4 mørke måneder pågår det faktisk arbeid - lys i 2 av tre lamper i tunnellen.

    Publisert anonymt 21:26, tor. 20 oktober 2011

  • 24. oktober ble det lys i tunnellen. Da hadde kommunen og Mesta "bare" brukt 4 måneder på saken!

    Publisert anonymt 19:28, lør. 29 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter