Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans-Petter Fjeld 22:30, tor. 22 september 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Hemsedal 5 minutter senere

Her har gatelysene vært mørke lenge. Det er en trafikkert vei.

Mvh Hans-Petter Fjeld

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er en vei rett ved hytta mi, skal sjekke neste gang jeg er i området.

    Sendt inn av Hans-Petter Fjeld 07:59, fre. 18 november 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter