Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:50, tir. 8 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Bardu mindre enn et minutt senere

I solstien i Bardu hardet i to år nå manglet et gatelys. Dette har vært rapportert til kommunen opptil flere ganger.
Intet er blitt gjort. Vi som bor i den glemte gate i Bardu lurer på om de avgifter vi betaler ikke er nok for at kommunen skal skifte lyspære i gatelyset??

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter