Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Børge P Eilertsen 15:45, tir. 4 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region nord og Dyrøy mindre enn et minutt senere

Mørkt gatelys vis a vis Heimdalveien 37, Lia boligfelt, 9325 Bardufoss

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:02, tir. 1 november 2011

  • Tror ikke at følgende oversendelse havnet på rett sted:
    Sendt til Dyrøy og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

    Ansvar ligger hos Målselv kommune

    Sendt inn av Børge P Eilertsen 17:02, tir. 1 november 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:04, tir. 29 november 2011

  • Ikke skjedd noe!
    Har meldingen gått til ansvarlig adresse : Målselv kommune?

    Sendt inn av Børge P Eilertsen 18:04, tir. 29 november 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter