Tilbake til alle rapporter

Mørk gatelykt

Rapportert i kategorien Gatelys av Mortne Vangen 12:23, ons. 5 oktober 2011

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mangeler lys i gatelykt ved gangvei fra Munkefaret til Grøndahlsvei,broen krysser 156. Det er mørkt for skolebarn og andre som færdes her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Mortne Vangen 13:38, ons. 2 november 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter