Tilbake til alle rapporter

Forbanna møkka vei!!! >:-0

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tor Arne 18:14, ons. 5 oktober 2011

Sendt til Nord-Aurdal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Her har du verdens dårligste vei, det er hull og humper i over 7km med vei. Det er stikkrener som er fylt igjen av MESTA så vannet flommer over og gjør veien enda være, og den sliter så utrolig mye på bilene at dem snart kommer til og få store søksmål fra dem som bor her! Gjør noe NÅ!!! >:-O hilsen frobanna innbyger. Beklager mangel av bilde, skal jeg ta bilde av alt som er galt her har jeg for stor jobb, det sier jo litt...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:05, ons. 2 november 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter