Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gjerde

Rapportert anonymt 13:36, fre. 7 oktober 2011

Sendt til Mandal og Vest-Agder 3 minutter senere

Ungene går gjennom åpningen og ned en bratt,og til tider glatt skrent ned til lindeveien.noe som har resultert i mange knall og fall.håper det blir fixa før det går altfor galt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Iflg Per Ivar Bjørnstøl, driftsleder på veg skal gjerdet repareres innen 14 dager. Teknisk Dift har nettopp flyttet til nye lokaler, så noe arbeid er derfor blitt noe forsinket av den grunn

    Mvh Randi Ask, Tjenestetorvet

    Sendt inn av randi Haga Ask 11:09, ons. 12 oktober 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:47, ons. 9 november 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter