Tilbake til alle rapporter

Manglende grøft og overløpskum

Rapportert anonymt 18:29, fre. 7 oktober 2011

Sendt til Finnmark og Alta 1 minutt senere

Det mangler overløpskum for smeltevann fra avkjørsel/"friområdet", noe som medfører overforsvømmelse for nabo. Det må grøftes langs grøntarealet for å føre vann ned i overløpskum. Det må av hensyn til nabo vurderes forbud mot snødeponering, pålegg om bortkjøring av snø for ikke å påføre skade på annen manns eiendom. Arbeidet må helt eller delvis gjøres før vinteren setter inn for alvor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter