Tilbake til alle rapporter

Manglende veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Morten Halvorsen 21:51, søn. 9 oktober 2011

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

2 lysmaster, en på hver side av bussholdeplass Kurlandsveien - retning Oslo - mangler lys. I tillegg er en lysmast nærmere Løvenstad, men på samme side av Sandbekkveien borte. Bare fundamenet ligger igjen i veikanten. Denne har vært nede fra i fjor vinter og gir totalt mørke på busstopp Kurlandsveien - mot Lillestørm..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:15, man. 7 november 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:34, tir. 6 desember 2011

  • Området Kurland/Løvenstad ser ut til å være en glemt "blindtarm" - i hvert fall i forhold til Lørenskog kommune. I tillegg til at Lørenskog kommune skylder på Mesta, skjer det lite eller ingen samarbeid mellom kommunene for å holde veibelysningen i orden. Det er vanskelig å forstå hvilke kommuner som har ansvar hvor fordi området ligger i kommuneskillet mellom tre kommuner; Skedsmo, Rælingen og Lørenskog.

    Sendt inn av Morten Halvorsen 08:34, tir. 6 desember 2011

  • Ikke løst! Purring er sendt direkte til Vegvesenet og Rælingen kommune.

    Sendt inn av Morten Halvorsen 11:15, tir. 8 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter