Tilbake til alle rapporter

Hull i gate

Rapportert i kategorien Hull i vei av Bjørnar Thoresen 12:09, tir. 18 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Stort hull midt i veibanen/krysset.

Generelt dårlig asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi vil se på dette problemet så raskt som praktisk mulig.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 15:57, fre. 28 oktober 2011

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 09:59, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter