Tilbake til alle rapporter

Barnehage

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Stine Todal 10:33, tor. 27 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Aure 2 minutter senere

I forbindelse med at det er Barnehage v/ Kulturskolen på Nordheim, inn mot ørbogen går barnehagebarna mye tur, de passerer da svært ofte dette krysset. Her har og barn fra Nordheim av- og påstigning fra skolebuss. Tidligere var det skilt om dette ved busskuret, mulighet for nytt? Så bilførere blir oppmerksom på at her ferdig barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, tor. 24 november 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:40, man. 2 januar 2012

  • Løst

    Sendt inn av Stine Wulff Todal 12:12, tor. 3 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter