Tilbake til alle rapporter

Lys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Marius K. Aune 07:57, fre. 28 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 3 minutter senere

Gatelysene på Fv708 fra Gimstunnelen til rundkjøringa Fv708 (Hølondvegen)/Fv732 (Hollumvegen) er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:51, fre. 9 desember 2011

  • Fikset nå. En hyggelig julegave, litt på forskudd! :-)

    Sendt inn av Marius K. Aune 22:11, tor. 22 desember 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter