Tilbake til alle rapporter

Manglende Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:10, fre. 4 november 2011

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

I begynnelsen av Eineveien er det så langt imellom gatelysene att det skulle vært satt opp ett lys i innkjøringen vår. Vi har nettopp bygget hus her og har små unger som gjerne vil ha litt lys i innkjøringa.

Mvh Per gunnar Jørgensen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:33, fre. 2 desember 2011

  • Kommunen skal på befaring..

    Publisert anonymt 19:33, fre. 2 desember 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter