Tilbake til alle rapporter

Manglende lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:33, søn. 6 november 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Lyset ved Geillia 4 har ikke vært i orden på lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:57, søn. 4 desember 2011

  • Fortsatt like mørkt ved Geillia 4 !!

    Publisert anonymt 00:02, tor. 8 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:46, søn. 1 januar 2012

  • Fortsatt ingen ting å se til de som skal ordne lys !!

    Publisert anonymt 12:46, søn. 1 januar 2012

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:02, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter