Tilbake til alle rapporter

Fartsdump/gangfelt

Publisert av Roald Østensen 00:49, ons. 9 november 2011

Sendt til Vest-Agder og Farsund mindre enn et minutt senere

Mye stygg kjøring her,og når dette i tillegg er gangveipassering for bl.annet skolebarn,til og fra bilandsfeltet.Trafikk har også økt de siste år. Jeg er nermeste nabo til stedet,og ser nesten daglig villmannskjøringen. NOE MÅ GJØRES!!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter