Tilbake til alle rapporter

Manglende veibelysning

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:58, fre. 11 november 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 1 minutt senere

Gatelyset som står mellom Munkerekkveien 18 og 20 har vert ute av drift i flere måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:43, fre. 9 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:53, fre. 6 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:44, lør. 4 februar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:20, lør. 3 mars 2012

  • Varsla kommunen med e-post 2 ganger siden rapporteringa. Konklusjon: fgm har ingen funksjon på Nøtterøy.

    Publisert anonymt 09:20, lør. 3 mars 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter