Tilbake til alle rapporter

Defekt belysning

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 08:09, tor. 17 november 2011

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Belysning defekt ved åpning syd undergang ved rundkjøringa Borre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:06, tir. 20 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:01, tor. 19 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:59, fre. 17 februar 2012

  • forstår det slik at skagerak venter på "go" fra veivesenet.

    Publisert anonymt 06:59, fre. 17 februar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:16, tor. 29 mars 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter