Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:25, fre. 18 november 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Ålesund og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

1. gatelys i Mogensveg slukker og tenner nærmest uavbrutt. Gatelys i begynnelsen av Jensbakken lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter