Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i stolpe

Rapportert i kategorien Trafikklys av Kjell Magnar Lekang 21:42, tor. 24 november 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region nord og Karlsøy 3 minutter senere

En lyspære må skiftes i Ringveien på Gamnes. Første stolpe etter å ha passert krysset på tur opp bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:22, tor. 22 desember 2011

  • Måtte ta kontakt med dem på mail siden ingen i kommunen responderte på denne innmeldingen. Andre som ikke hadde noe med denne forespørselen å gjøre svarte derimot kjapt. Virker som om kommunen ikke helt vet hvordan de skal håndtere innmeldingen fra portalen.

    Sendt inn av Kjell Magnar Lekang 22:22, tor. 22 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:26, tor. 19 januar 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter