Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Øivind Jørgensen 21:07, tor. 1 desember 2011

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

I Rognestien mangler vi gatelys. Har vært slik en tid nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sendte også melding på epost til kommunen der man kan melde om manglende gatelys. Måtte purre på den - da fikk vi omsider lys.
    Men tiltaket dere har ser veldig bra ut, så jeg vil nok benytte det igjen.

    Mvh Øivind Jørgensen

    Sendt inn av Øivind Jørgensen 11:33, søn. 1 januar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter