Tilbake til alle rapporter

Glass-skår i vegbanen Gamle Skarnes

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Vidar Holstad 10:38, fre. 2 desember 2011

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mye glass-skår i vegbanen Gamle Skarnes bru. Mange skoleelever benytter brua på sykkel til og fra skolen. Mange punkteringer. Brua bør feies.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:09, fre. 30 desember 2011

  • Delvis løst, men det er fortsatt glass i vegbanen over brua. Det er trolig nye glass-skår som har kommet dit.

    Sendt inn av Vidar Holstad 11:09, fre. 30 desember 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Vidar Holstad 11:35, fre. 27 januar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter