Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Krossmyrveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:18, søn. 11 desember 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 2 minutter senere

Kune godt vært satt opp 2 gatelys på den første sletta i Krossmyrveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Din henvendelse er videresendt til Ingeniørvesenet.

    Mvh

    Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 09:21, man. 12 desember 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter