Tilbake til alle rapporter

Fiks gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Olaf Landsverk 12:46, tir. 13 desember 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 4 minutter senere

Gatelys i krysset er dødt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:56, tir. 10 januar 2012

  • I så fall i løpet av dagen

    Sendt inn av Olaf Landsverk 13:31, ons. 8 februar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:44, ons. 7 mars 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:13, tir. 10 april 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Olaf Landsverk 08:31, tir. 8 mai 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter