Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke fungerer

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunn-Lisbeth M.Nordseth 13:36, tor. 15 desember 2011

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er 6 gatelys i Åslivegen, 2216 Sander som ikke fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Gunn-Lisbeth M.Nordseth 14:58, tor. 12 januar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter