Tilbake til alle rapporter

Vann i veien

Rapportert anonymt 01:14, tor. 15 desember 2011

Sendt til Moss og Østfold mindre enn et minutt senere

Her står vannet høyt opp på veien når det regner endel. Det må da være mulig å få fikset dette? Det er i hvert fall stor trafikkrisiko her!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:10, tor. 9 februar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:54, lør. 10 mars 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter