Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:24, lør. 17 desember 2011

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Meget stort hull i veien på riksvei 121. Hullet måler 105x45 og er 9cm dypt. Det ligger i venstre veibane ca. 200m før senter med Joker. Det ligger i 80 sonen på ubelyst vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvorfor kommer dette til Våler kommune som ikke har noe ansvar for fylkesveg 121. Meldingen burde gått til Østfold fylkeskommune!!

    Sendt inn av Lars Otto Hammer 13:59, man. 19 desember 2011

  • Hullet er tettet.

    Publisert anonymt 08:26, man. 16 januar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter