Tilbake til alle rapporter

Berg og dalbane på Svelvikveien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Bjørg Rørvik 09:21, ons. 9 mars 2011

Sendt til Drammen 4 minutter senere

Hele Svelvikveien (319)fra Tørkop til Merket er full av hull, masse dumper og oppkjørt asfalt. For å unngå de verste problemene kjøres det sik-sak, noe som igjen skaper farlige situasjoner. Veien trenger masse vedlikehold evt. oppgradering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter