Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys anonymt 08:17, man. 19 desember 2011

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Ett gatelys ved fotgjengerovergang over Sandesletta fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset er plassert langs Sandesletta rett i nærheten Sola kulturhus. Posisjonen på kartet skal være ganske nøyaktig.

    Publisert anonymt 19:05, man. 19 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:59, man. 16 januar 2012

  • Gatelyset fungerer nå.

    Sendt inn av Jan Magne Tjensvold 20:08, ons. 18 januar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter