Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:29, tor. 22 desember 2011

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Mange gatelys etter hverandre som har sloknet gjør det svært mørkt og vanskelig å se alle turgåerne

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:02, tor. 19 januar 2012

  • Det er fortsatt mørkt forbi Kongeveien verksted

    Publisert anonymt 09:02, tor. 19 januar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:27, tor. 16 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter