Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt

Rapportert i kategorien Gatelys av Bernt Daland 09:21, tor. 29 desember 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Gatelys på mellomjordet deffekt. Gatelys ved tverråna har særdeles dårlig effekt. Gatelys på vippa deffekt. Håper dette blir satt i stand

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Informasjonen er videresendt til aktuell enhet for oppfølging.

    Med vennlig hilsen

    Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 09:54, tir. 24 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:41, tir. 31 januar 2012

  • Må virkelig rose Søgne kommune for måten saken blir behandlet på! Saken blir fulgt bra opp og tilbakemeldinger om hva som skjer blir gitt!

    Da håper vi lysene snart er i orden igjen:)

    Bernt Daland

    Sendt inn av Bernt Daland 16:41, tir. 31 januar 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter