Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke.

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Finn Roger Sollihaug 14:07, fre. 30 desember 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Gatelys har i noen måneder ikke virket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:54, lør. 28 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:50, søn. 26 februar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:27, fre. 13 april 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:11, tor. 17 mai 2012

  • Problemet er fortsatt ikke løst. området er veldig mørkt og det er del unger som holder til der i området

    Sendt inn av Finn Roger Sollihaug 11:52, fre. 6 september 2013

  • Stjørdal kommune fjernet gatelys da de ikke ville utbedre feilen som var en feil i kabel pga for høye kostnader.

    Publisert anonymt 06:26, fredag 4 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter