Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Finn Roger Sollihaug 14:15, tor. 5 januar 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 5 minutter senere

Mange gate virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien er kommunal

    Sendt inn av Finn Roger Sollihaug 23:35, tir. 10 januar 2012

  • Manglende lukking av åpne saker. Denne har vært utbedret for mange år siden.

    Publisert anonymt 06:29, fredag 4 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter