Tilbake til alle rapporter

Gatelykt knust.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:53, tor. 5 januar 2012

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelykt utenfor Niels Høeghsvei nr. 30 er knust og har vært ute av drift i flere mnd. Skaper farlige situasjoner når biler rygger (stor trafikk pga hjemmehjelp mange ganger om dagen til nabohus)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:29, tor. 2 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter