Tilbake til alle rapporter

Gatelys på gangvei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:42, ons. 11 januar 2012

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

All belysning på gangvei mellom Salerud og Tæruddalen er mørk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her lyser det nå

    Sendt inn av Roger Solli 13:30, ons. 29 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter