Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys i Sagstuveien på Spillum

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:33, ons. 11 januar 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 2 minutter senere

Ingen gatelys virker i Sagstuveien på Spillum. Slik har det vært siden før jul, Vennligst reparer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter