Tilbake til alle rapporter

Manglene skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Odd Ivar Kvernberg 19:21, ons. 11 januar 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Nesset 3 minutter senere

Det har blitt fjernet et busskilt paa den ene siden av vegen ved Kvernberg i Nesset Kommune. Paa grunn av dette blir det ikke broytet . Bussen har derfor problemer ved stopp for aa hente skolebarn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:30, tor. 9 februar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Odd Ivar Kvernberg 19:54, søn. 11 mars 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter