Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:08, fre. 13 januar 2012

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Sykkel/gangvei fra kjærkrysset til Ra (shell)ikke brøytet ved siste snøfall.Har vært skjeldent brøytet de seinere vintre. faller dette mellom 2 stoler ?nord for shell og syd/øst for kjær = OK.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:15, fre. 10 februar 2012

  • Er blitt brøtet som andre sykkel/gangveier etter 13 januar. MEN: 10 - 15 m ved rundkjøring kjær blir dårlig brøyet, flere dager etter resten av strekningen. Vanskelig parti som krever annet brøyteverktøy ?

    Publisert anonymt 10:15, fre. 10 februar 2012

  • sesongen er vel nå over.håper dette r rettet når neste større snøfall kommer, til høsten ?

    Publisert anonymt 11:01, fre. 9 mars 2012

  • For lenge siden

    Publisert anonymt 10:33, lør. 5 oktober 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter