Tilbake til alle rapporter

Gatelys Flakaveien Stolpe nr162

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:59, fre. 13 januar 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Stolpe 162 har vært mørk siden romjulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Blir fikset på neste gatelysrunde dersom det ikke er kabeilfeil, da vil det ta noe lengre tid.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 09:58, fre. 13 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:54, man. 13 februar 2012

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:05, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter