Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:35, man. 16 januar 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Os 4 minutter senere

Gatalysene i midtre del av Søstergata (Miljøgata) har vært borte siden søndag 8. januar. Har meldt dette til kommunen, men det er fremdeles mørkt. Uken før forsvant også lysene, men da kom de på igjen etter 2 dager. En koplingsboks på Ostorget mangler deksel og er full av snø.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene i Søstergata på Os ble i orden tirsdag 17. jan. Koplingsboks har fått nytt deksel.

    Publisert anonymt 20:50, tor. 19 januar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter